Viollet White

2. ledna 2014 v 16:30 |  Seznam postav
Vlastník: Dania

Jméno a příjmení: Viollet White

Pohlaví: Žena

Rasa: Anděl - Strážce dobra

Věk: 27

Práce: -Vzhled:
Violett je postavou docela malá, měří kolem 165 cm. Je štíhlá, ale má ty správné ženské křivky. Má kulatý dobrý obličejík s plnými tvářemi a drobnými ústy. Nad užšími rty se nachází malý roztomilý nosík, nad nimž jsou nevinná světlounce modrá očka, ze kterých sála dobro, láska a nevinnost a které lemují douhé černé řasy. Sladký vzhled doplňují hebké vlasy, které mají takovou šedobílou barvu, která občas přechází do světlejší modré. Její vlasy jsou asi po ramena, možná trochu delší, samy od sebe se kroutí do krásných loken. Violett má jinak delší ofinu rozdělenou pěšinkou uprostřed, která její tváři dodává ten krásný jemný výraz. Violett nejraději nosí bílé šaty. Ať už krátké nebo dlouhé, většinou přes sebe mívá ještě přehozený světle modrý hedvábný šál. Dále ráda nosí košile, bílé košile s krátkým rukávem. Nemá tetování ani piercing, teda jenom náušnice, nosí pořád ty samé a to bílé perličky. Violett mívá na krku vždy řetízek z bálého zlata, na němž je diamant zbroušený do tvaru srdce.

Majetek:
Krásný honosný dům, který je celý bílý se zlatými prvky. Stejné je to i uvnitř, vše je krásné, jemné a čisté. Poté má holubici Sky, kterou nemá v kleci, Sky přišla spolu s Violett z nebe.

Povaha a záliby:
Violett je povahou jako každý anděl. Je velmi milá a laskavá, dokáže být přísná, ale nikdy není zlá. Nesmí být zlá. Ráda vyšívá, prochází se ve sněhu, v lese i po městech. Je společenská, ráda si s ostatními povídá. Touží po pravé lásce, ale ona ví, že by se zamilovat neměla, zvlášť do člověka. Nesmí se zamilovat a tak všem návrhům odolává, proto je občas nešťastná. Nepije, nekouří, je bez poskvrnky, asi jako každý anděl.

Schopnosti a nadání:
Violett umí obracet zlé lidi k dobru. To je její andělský úkon, takže to je celkem logické. Poté umí létat, ovšem až když odhalí svá bílá křídla. Dále má schopnost telepatie a čtení myšlenek.

Příběh:
Když se jako anděl zrodila v nebi, mělo být její úlohou dělat strážného anděla. Nejdříve ho opravdu dělala, strážila pár lidí, ale zjistila, že touží po životě na zemi, kde by mohla šířit dobro. Bohužel když byla jedno za zdí válka mezi padlými anděly a normálními anděly, musela se Violett zúčastnit, padlý andělé ji zajali a drželi ji v podzemí, byla tam mučená a týraná, bohužel proto nenávidí padlé anděly. Pokud se s nějakým setká je nervózní, má strach a touží ho zabít. To jsou jediné černé myšlenky které má. Poté co se z vězení dostala, byla zraněná a vypadala jakoby měla co vteřinu umřít. V té době se směla na určitou chvíli vrátit do nebes, kde se zotavila a opět se postavila ne nohy. Poté byla poslána do města Eldewar, kde jí byl nařízený počestný život, plný dobra a bez hříchů. Snaží se vše dodržovat. Ovšem ví, že je město plné různých bytostí a že se tu může temný anděl objevit, proto je neustále ve střehu a má dny úzkosti, kdy nevychází z domu.

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3