William Chester

5. ledna 2014 v 15:56 |  Seznam postav
Vlastník: Sokar

Jméno a příjmení: William Chester

Pohlaví: Muž

Rasa: Upír - Nečistokrevný, Vrah , Lovec lidí

Věk: 227

Práce: -Vzhled:
Will je necelých 186 cm vysoký. Má vypracované svalstvo, ale nijak přehnaně. Nenosí příliš dlouhé vlasy, ale ani krátké. S holením to nepřehání, protože si myslí, že tak vypadá líp. Většinou nosí tmavý kabát, dlouhý až pod kolena.

Majetek:
Starodávné wakizashi
Černá kočka jménem Hei.

Povaha a záliby:
Will byl a vždycky bude gentleman. Snaží se všechno dělat s elegancí, ať už se jedná o pohyby, rozhovory, nebo jen obyčejné urážky. Zkrátka se ve společnosti neztratí.. tedy až do té doby, než se začne nudit, nebo si usmyslí něco zakousnout...doslova. Kromě toho všeho je ale také nesmírně podezřívavý a co je jeho, to si hlídá.
Mezi jeho záliby patří starání se o Hei (jeho černou kočku), konverzace, lov, při kterém krásně svítí měsíc a hudba. Sám hraje na flétnu.

Schopnosti a nadání:
Kromě "běžných" schopností, které získal díky Vampirismu je schopný lovec snad všeho co zná. Umí se dobře ohánět svým wakizashi, jednu dobu to bylo to jediné, na co se mohl spolehnout - zranění touto zbraní se těžce hojí... nikdy si nebyl jistý proč to tak je. Za tu nemalou dobu co žije získal také nějaké zkušenosti v bitkách, ale jeho oběti se v drtivé většině případů nezmohly ani na zatnutí pěsti, natož aby se ještě bránili. Navíc jeho schopnosti jsou založený na principu napadení mysli. Dokáže vycítit lidské bytosti poblíž, pokud je jejich mysli aktivní. Poslední věc je jeho zajímavý vztah s kočkou...dokáží se spolu dorozumívat, nemluví spolu, prostě tak nějak vědí co ví ten druhý... děje se to od té doby co je upírem. Jo a jeho kočka už 209 let nechce umřít.

Příběh:
Narodil se do rodiny rolníků. Rodiče ho vychovávali s láskou a dobře, což se promítlo na jeho slušném vychování. Byly strašně chudí, ale i tak si vystačili s tím co měli. Tedy alespoň většinu času. V tom nejhorším období, když bylo Willovi 15 let, si jeho rodiče nemohli dovolit živit tři lidi a tak se Will vydal do světa. Prvních pár měsíců pro něj byly utrpením... neměl kde spát, přespával v jeskyních, nebo pod širým nebem a měl štěstí že neumrzl. Živil se většinou rostlinami co našel, když se mu ale poštěstilo tak si ulovil nějakou zvěřinu. Po tomto temném období jeho života potkal v jednom lese, který nejspíš ani nemá název, člověka, který mu podal pomocnou ruku. Vzal ho k sobě, dal mu nové oblečení, jídlo a pořádnou koupel. Ovšem to nejdůležitější - nabídl mu také práci. Will by tenkrát souhlasil snad se vším a očekával snad vše... To co mu nabídl ale určitě mezi "snad vše" nepatřilo. Nabídl mu ať je jeho pravá ruka při lovu temných bytostí. Will z toho měl smíšené pocity, ale musel souhlasit. Po nějakých třech letech se stal dobrým lovcem. Byl to třetí týden třetího roku kdy byli s mistrem na výpravě přepadeni upírem. Lovci byli loveni... Než stihl Willův mistr zareagovat už měl upíra na krku a Willovi nějak zdřevěněli nohy... nevěděl co má dělat.... zůstal tam jen stát a díval se, jak jeho mistr padl k zemi mrtev. Následně se upír zaměřil na Willa, který dále stál jako přikovaný, a dosytil se na něm..... Jakmile se Will probudil, bylo mu jasné, co se s ním stane... sebral mistrovu wakizashi a odešel do města. Stal se tím, co celé tři roky svého života lovil... bylo zvláštní, že vůči tomu, kdo ho téměř zabil necítil žádný hněv, ani nenávist... on s ním soucítil. Smířil se tedy se svým osudem... "Osud mícha karty, my hrajeme"... V tu hodinu, kdy se smířil se svým osudem ho začala pronásledovat kočka... cítil v ní spřízněnou duši, která ho doprovázela celým jeho životem neživotem.

Obrázky:
Will:
Wakizashi:
Hei:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3