Anniel De Moon

19. února 2014 v 22:22 |  Seznam postav
Vlastník: Ann

Jméno a příjmení: Anniel De Moon

Pohlaví: Žena

Rasa: Temný Elf

Specifikace: Lučišník

Věk: 26

Práce: -
Vzhled:
Je celkem vysoká, má dlouhé hnědé, někdy světle, někdy tmavé vlasy, vlnité, někdy ne. Má zvláštní barvy očí, někdy má hnědé, někde zelené, někdy modré. Má dlouhé nohy, i ruce. Vzadu na krku má malé tetování, je to malý černobílý obrázek, na kterém je chmýří a pampeliška. Potom má na zápěstí tetování, nápis "dark paradise". Má velké plné rty, často rudé.

Majetek:
Má černého koně. Bydlí po různých ubytováních, kde jen jde. Jinak nemá skoro nic. (Potom možná dopíšu).

Povaha a záliby:
Je hodná, milá, ale i zákeřná. Na rozdíl své rasy je i přátelská. Je však obětavá, odvážná, a umí se o sebe postarat. Když chce může být samotářská ale, někdy si i ráda s někým popovídá. Miluje nebezpečí, lidé o ní ví jako, o té, která se neusadí, která je stále na nohách (svých, nebo koních). Má záliby v lukostřelství, v boji mečem, ale i pěstmi. Je sportovně nadaná, umí dobře šplhat po stromech, skákat do dálky, běhat dokáže také velmi dlouho, a tak má v krvi plno adrenalinu. Proto je stále na nohách, takže má záliby v cestování, v dobrodružstvích, a v jiných bojových, a dobrodružných věcí..Má i své chyby, a slabiny.

Schopnosti a nadání:
(Jak jsem řekla v povaze a z..) Umí dobře střílet z luku, umí skvěle bojovat mečem, i dýkami, a také umí bojovat pěstmi. Ráda leze po stromech, a jako malá byla pořád venku. Je sportovně nadaná.

Příběh:
Narodila se už za zdí. Oba rodiče byli temní andělé. Vyrůstala za zdí, rodiče se hodně se hodně hádali a když se začali hodně hádat, pouštěli jí ven, aby je nemusela poslouchat. Proto hodně lozila po stromech, a běhala po loukách. Potom jí rodiče volali domů. Po jedné hádce, odešel otec pryč, protože už nemůže zůstávat na jednom místě, protože je temný elf, a ti jsou stále na jiných místech, A také se pohádal s matkou. Odešel a matka na ni musela být sama. Když bylo Anniel 15, matku zabili lučištníci, a Anniel se vydala do světa. Proto je teď stále na nohou, a cestuje. Je v městě za zdí, aby se zde alespoň trochu udržela. Koupila si černého koně jménem Brego.

Obrázky:
Brego
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3