Genesis Rhapsodos

15. února 2014 v 19:26 | Kei, Kass |  Seznam postav
Vlastník: Kass, Kei

Jméno a příjmení: Genesis Rhapsodos

Pohlaví: Muž

Rasa: Upír, Člověk, Anděl

Specifikace: Čistokrevný (Upír, Vlkodlak), Reborn (Znovuzrozený)

Věk: Zhruba 200 let, vzhledově 24

Práce: -Vzhled: Jeho přirozená barva vlasů je hnědo-červená, avšak aktuálně je nabarvený na černo. Účes má středně dlouhý, zhruba někam po uši. Má sportovní postavu s výškou zhruba 185 cm. Když se opravdu hodně rozzlobí, jeho vlasy zešednou na stejnou barvu, jako má Satoru. Je to pozůstatek genu Jenovy, kterého má oproti Satoruovi velmi málo.


Majetek: Prsten, ve kterém je skryt jeho meč. Hřebec, kterého koupil od hloupého prodejce za velmi slušnou cenu, pojmenoval ho Mystogan (zkráceně Myst). Nenápadný, ale velký dům spíše na kraji města.


Povaha a záliby: Genesis se vyznačuje už od pohledu velmi klidnou, soustředěnou a rozvážnou povahou. Někdy se jeho rozhodnutí mohou zdát krutá a nelítostná, ale vždy to je jen pro dobro ostatních. Není to zlý člověk, jakým býval. Býval pomstychtivý, přidával se na špatnou stranu, zabíjel a psychicky své oběti i kamarády týral. Avšak po tom, co se jeho pohled na svět změnil s jeho první láskou, povznesl se z temné bytosti na ochránce a bránil dobro. Pobyt na Zemi ho změnil ještě více.Kvůli své potřebě chránit dal již velkou obět, takže se výrazně uzavírá do sebe, kdykoliv to jen jde. Má velkou sílu ale používat ji jen tak nadarmo je pro něj tabu. Touží po klidném životě a vyhýbá se všemu, co by mu onen klid mohlo narušit. Je velmi chytrý, nikdy neřešil problémy běžných lidí, jako jsou třeba peníze. Není nijak sebestředný ale ostatní bytosti pozoruje raději z dálky.
Mezi jeho záliby patří umělecká tvorba a různé klidné volnočasové aktivity, jako je třeba jízda na koni.


Schopnosti a nadání: Genesis je ze stejného světa jako Satoru James Nagano, proto má podobné schopnosti. Dokáže využívat Mako energii. Jeho energie má červenou barvu a jeho kouzla mají ohnivý potenciál. Má schopnost posunovat se v čase, avšak je to velmi namáhavé a mohlo by ho to i zabít. Jako Satoruova energie, kterou Sat umí rozřezávat vše okolo, má i ta Genesisova zvláštní možnosti. Může utvořit koule a vrhat je po nepříteli, tvořit různé bariéry a tak dále. Není to tak úplně upír, jenom má někde hluboko v genu, že mu pití krve dává energii. Nemá však sebemenší potřebu ji pít. Ze svého prstenu dokáže přivolat svůj meč, který pak může výrazně zesílit svojí energií. Nejen, že ovládá bojové umění stejně jako Satoru ale také má stejnou sílu, což je zřejmě díky jejich původu. Genesisův rudý meč dokáže Satorua hodně zranit, víc než jakákoliv jiná zbraň. Také je to jediná známá zbraň, která může Satorua zabít. Vlastní černá křídla, která umí zatahovat.


Příběh: Genesis se stejně jako Satoru původně narodil jako velký bojovník na špatné straně. Později zemřel na vadu v jeho genech, která jeho tělo ničila. Avšak o několik let později, kdy už nežil Sephiroth ale přišel na scénu Satoru, se znovu zrodil. Učil jej a po čase se do sebe zamilovali. Scházeli se ve slumech, což byl zbytek chudé části z kdysi velkého města, avšak jednoho dne Genesis nepřišel. Dal se na stranu dobra a se Satoruem, který stále věřil ve zlo, se rozešel. Několikrát se dostali do souboje avšak ten poslední jim byl osudný. Nadpozemská energie v jejich tělech, kterou na sebe ve stejný čas použili, zničila Mako reaktory a vymrštila je skrz časoprostor, každého jinam. Satoru se objevil kdesi v nedávné minulosti a Genesis ve 21. století. Avšak oproti Satoruovi se znovu nenarodil, objevil se takový, jaký byl předtím. Možná proto nemá tak "poruchové" tělo jako Satoru. Začal se tiše živit uměním a bohužel se ho ani sláva nevyhnula. Ve chvíli si musel vymyslet jméno (nebo alespoň nějaký pseudonym, pod kterým se bude prezentovat na veřejnosti) volba padla na jméno Gackt. Když se se Satem potkali na fotbalovém zápase na VIP balkóně, nejdřív vůbec netušili, že se už znají. Začali spolu chodit a když si to o několik týdnů později uvědomili, jejich vztah se výrazně změnil, avšak zůstali spolu. Byli spolu necelý rok a Genesis postupně zjišťoval, že je Satoru nebezpečný, nevyrovnaný a že ho nemůže takového snést. Samozřejmě chápal, že tu byl o několik stovek let dýl než on a leccos zažil, ale Genesisovo nutkání chránit ho donutilo mezi nimi k několika potyčkám a později ho i přes to, že ho stále miloval, musel opustit. Předstíral svojí smrt a po pohřbu v noci utekl a několik let se skrýval. Potkali se až o spoustu let později, když se připojil k armádnímu programu a Sata do něj zařadili taky. Blížil se přelom dalšího století, když se znovu utkali a opět udělali díru v časoprostoru, dostali se do daleké budoucnosti kde se stali předměty experimentů a Genesis objevil svou schopnost pohybovat se v časoprostoru a mezi světy. Už mnohokrát chtěl Sata znovu stáhnout do jejich světa ale to by mohlo znamenat pohromu. Když se z budoucnosti společně vrátili zpátky na začátek 21. století, jejich vztah byl katastrofický. Milující Satoru, který pod Genesisem klekne i na dno své cti, a Genesisova potřeba chránit ostatní. Bohužel ho to stálo jejich lásku a po několika letech Satova obtěžování na něj začal být alergický. Bál se každé chvíle, kdy se potkali, že se na něj jako vždy vrhne a poperou se. Genesis se dokázal (narozdíl od Sata) od něj odpoutat a založil si rodinu. Jenže po nějakém čase všichni zestárli a Gackt zůstal zase sám. Vrátil se ke své zpěvácké slávě a žil poklidně v ústraní.
Jedné noci se mu zdál ošklivý sen, který mu připomínal jeho smrt (před rebornem). Ze všech těch vzpomínek se musel aktivovat jeho přenos v časoprostoru. Když se ocitl v Eldewaru, nezahálel. Nebylo by to poprvé, kdy se někam takhle dostal. Avšak odtud se mu ze záhadných důvodů nedalo uniknout. Prozkoumal místo, zjistil co je pro něj nejlepší a samozřejmě ho poněkud zdrtilo, že je tu Satoru taky.


Obrázky:


Nabití meče energií:

Skill:

Rukojeť meče:

Kůň:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 luc luc | Web | 15. února 2014 v 19:35 | Reagovat

paráda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3