Nicolas Terrence Santos

16. února 2014 v 19:19 | PeTka |  Seznam postav
Vlastník: Dania

Jméno a příjmení: Nicolas Terrence Santos

Pohlaví: Muž

Rasa: Upír, Nezkrocený, Padlý anděl

Specifikace: Čistokrevný (Upír, Vlkodlak), Rytíř, Bojovník

Věk: 102, vypadá na 20-22

Práce: KovářVzhled: Nicolas je velmi vysoký. Měří víc jak dva metry, je štíhlý a svalnatý. Má docela krátké, trčivé blond vlasy, které vypadají celkem rozcuchaně. Jeho obličej je velmi příjemný napohled, i když na někoho působí docela chladným dojmem. Má strohé obličejové rysy, sytě zelené oči, které lemují černé řasy a ve kterých se zrcadlí bystrost, jakási zamyšlenost a klid. Dále má celkem malý nos a úzké rty. Na levé ruce má černé zajímavé tetování, které má značit proměnu. Nicolas je levák. Miluje zelenou barvu, takže většinou nosívá zelenou upnutou vestu, zelené chrániče na loktech, zelené rukavice a černé kalhoty. V zimě mívá přes vestu zelenou bundu s kožešinou. Nemá žádné šperky, nikdy nic takového nenosil a jak sám říká "Nikdy jsem nenosil, nenosím a ani nosit nebudu". Na první pohled vypadá trochu nebezpečně, zároveň ochranářsky a zároveň chladně. Každý si na něj udělá nejspíše úplně jiný názor.


Majetek: Na kraji města má dům. Nic velkého, takový zapadlý obyčejný domeček. Dále vlastní dlouhý meč, se zeleno měděnou rukojetí. Není nějak zvlášť bohatý, ale pár drahých věcí v domě má. Vedle domu je jeho kovářská dílna a ve stájích se nachází jeho černý mustang Rain.


Povaha a záliby: Nicolas je samotářský, přemýšlivý a bystrý muž. Nad každým svým jednáním přemýšlí. Nikdy nedělá nic, co si předem nepromyslí a čeho by mohl později litovat. Co se týče nějakého přátelení, tak, není to sice nějaký introvert, ale nevyhledává nějaký dav. Moc nenavštěvuje veřejná místa jako hospody, hostince a nedejbože nevěstince. Rád se prochází, po lese, po ulicích.Není výbušný, vůbec, i když ho něco opravdu naštve, umí zachovat klid a promyslet si reakci. Ale pokud to zajde do extrému, začne dělat to, co umí opravdu dobře - řvát. Pokud zakřičí, je to opravdu hodně hlasitý zvuk. Rád čte. kolikrát jde po ulici, vyndá knihu, opře se o zeď a začne si číst. Takový je prostě on, té akci moc nedá, ani nějakým velkým vztahům. Dále jedna důležitá věc o něm. Je to gay, nevypadá na to a občas se tak ani nechová, s pár ženami byl, ale vždycky ho prostě zaujal nějaký muž. Možná že je bisexuál, ale muži jsou pro něj prostě lepší, i když po několika zklamání se už radši nestýká s nikým. Nicolas je velmi zásadový, má několik pravidel, které prostě neporušuje, základní je "Nedělat nic, co by mohlo poškodit jeho zdraví", dále "Od nikoho si nic nikdy nepujčovat" poté "Na nikoho se nevázat a nikomu moc nevěřit". To jsou jeho pravidla, která v životě neporušil.


Schopnosti a nadání: Je velmi obratný se svým mečem, je velmi rychlý a mrštný, jako had. A to je jeho zvířecí podoba-had. Nikdy to není stejný had, někdy je celý zelený, někdy vypadá jako mamba černá, někdy je obrovská anakonda, někdy hraje barvami. Ovšem ať vypadá jakkoliv, jako had má v zubech smrtící jed, který každého zabije do pěti sekund, ovšem nikdy nikoho nezabil. Dále může vysunout černá křídla, ale ani ty moc nepoužívá. Víc než jako anděla ho můžete potkat jako hada, kolikrát se plazí po městě a schovává se v různých štěrbinách. Dále je velmi zručný, možná a až úžasný kovář, dokáže ukovat cokoliv, od klasických podkov až po kouzelné meče. Každá jeho práce je nejkvalitnější ve městě.


Příběh: Nicolas se narodil za zdí v jednom z velkých měst. Měl pouze matku, která ho měla moc ráda, jenže když mu bylo dvanáct, zemřela. Byla to pro něj rána a musel se o sebe dlouhou dobu starat sám, než se ho jednoho dne ujal jeden kovář, který mu v pozdějších letech zhotovil jeho nynější meč. Ten muž mu nahrazoval otce. Vedl ho k dobru a proto se velká část jeho povahy změnil. Dříve totiž tíhnul ke zlu, probouzely se v něm pudy upírů a temných andělů. Kovář ho zvládl převychovat a díky němu prožil docela normální dětství. Všechny své schopnosti objevil ve svých patnácti letech. Za všechny jeho schopnosti ho chtěli upálit za kacířství a čarodějnictví, jenže jeho "otec" mu pomohl uprchnout a nechal ho v Eldewaru, kam se lidé z vesnic i měst báli. On si tam začal vydělávat tím co umí nejlépe - kovářstvím. Zanedlouho získal dost peněz na dům, koně i dílnu. Začal normálně žít a získal ve městě popularitu jako skvělý kovář.


Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anniel Anniel | E-mail | 16. února 2014 v 19:24 | Reagovat

Ahoj, celkem dávno jsem poslala registraci, a stále tu není..ani mi nepřišel email jestli je něco v nepořádku.. kdyžtak pište na email (viz. email :D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3