Březen 2014

Accalia a Nerine Phantomhive

20. března 2014 v 21:23 Seznam postav
Vlastník: Rouzí

Jméno a příjmení: Accalia a Nerine Phantomhive

Pohlaví: Žena

Rasa: Madarui

Specifikace: 1. Stupeň (Madarui)

Věk: neznámý

Práce: Ochraňují především severní les. Stává se, že je Nerine najímaná také jako špeh.

Rouzí

20. března 2014 v 21:19 Seznam hračů
Přezdívka: Rouzí

Pohlaví: Žena

Postavy:

Krize přešla, doufejme

16. března 2014 v 21:38 | Kei |  Blbinky a Blog
Po malé krizi, kterou jednou projde jakákoliv hra, srdečně oznamuji další aktivitu. Samozřejmě nemá smysl zde vypisovat důvody neaktivity, ale důležitou věcí kterou chci sdělit je toto: Hráče, kteří se registrovali v době našeho úpadku, prosíme o potvrzení zájmu o naší hru zde do komentářů. podepište se přezdívkou použitou v registraci a následně vás přidáme do hry. Je to z důvodu, že nemá smysl registrovat někoho, kdo poslal formulář před měsícem a už na naší stránku ani nepáchne. Přeju hezký víkend a budeme doufat v návrat našich stálých a milovaných hráčů. Hra byla obohacena o další kapitolu, která nese název POST-LORIANSKÉ OBDOBÍ.

Tým Eldewar :)

Eldewarská Doba temna

16. března 2014 v 21:17 | Kei |  Eldewarské deníky
Nikdo netušil, kam před týdnem stařec zmizel. Jako by z města zmizelo i poslední světlo naděje a života. Každý nad tím mávl rukou a nikdo netušil, jaký dopad to bude mít na celý tento křehký svět. Šuškalo se, že Lorian odešel z těchto nemocných krajů, a Darcimian musel okamžitě využít situace. Nejdříve vydrancoval Elfí les, který padl jako domeček z karet. Elfové a lesní bytosti se rozutekli daleko do lesů v horách a na malé údolí obehnané zdí raději zapomněli. Té kruté noci, kdy Darcimian vpadl do města, bylo vypáleno nepřeberné množství domů, spousta lidí uhořela nebo byla sťata meči a po rozbřesku zbyl jen pláč a smrt. Darcimian ovládl celé město ale netušil, co dokáží lidští potomci. S kříži, modlitbami a vírou se rozhodli město zbavit temnoty. Zatlačili Darcimiana zpátky do jeho lesa, kde ho uvěznili mocnými kouzly. Avšak na jak dlouho? Pro jistotu zůstali mnozí z nich ve městě, v domnění, že je zcela čisté. Upíři, Vlkodlaci, Démoni, Přízraky a spousta dalších (pokud již neodešli) se zde v obavách skrývají. Poskoci Darcimiana, kteří nebyli uvězněni, však stále číhají. Pokud jsi přežil/a Temnou noc, dostanou i Tebe. Už nikdy nebude Eldewar jako dřív.


Přežiješ, zemřeš nebo utečeš z města? Čistka končí 31. března večer
Pokud chceš přežít, ozvi se do Komentářů níže

PŘÍBĚH JE NYNÍ POSUNUT NA POST-LORIANSKÉ OBDOBÍ!

Eleanor Lease

12. března 2014 v 18:57 Seznam postav
Vlastník: Eleanor

Jméno a příjmení: Eleanor Lease

Pohlaví: Žena

Rasa: Madarui, Anděl

Specifikace: Vrah , Lučišník , 1. Stupeň (Madarui)

Věk: 100

Práce: Zatím nic stálého, občas za peníze vypomůže s čímkoliv


Eleanor - hráč

12. března 2014 v 18:57 Seznam hračů
Přezdívka: Eleanor

Pohlaví: Holka

Postavy:

Lin Than

11. března 2014 v 20:51 Seznam postav
Vlastník: PeTka

Jméno a příjmení: Lin Than

Pohlaví: Žena

Rasa: Anděl

Specifikace: Diplomat

Věk: 56

Práce: -


Kassi toho má nad hlavu

1. března 2014 v 21:29 | Kass |  Blbinky a Blog
Ahoj,
jak jste si už všimli, vaše ,,milovaná" adminka teď na Eldewaru moc nebývá. Sice mám teď prázdniny, ale i tak je toho dost. Od druhé poloviny března mám autoškolu a ta mi končí v květnu (popravdě mám z toho děsné nervy). Nevím, jak to budu stíhat společně s povinnou školní praxí, kterou mám od 19.5 do 30.5. Pak mě čeká povinný vodácký kurz v polovině června (sobota až středa), ze kterého se chci vykroutit jakýmkoliv způsobem. Takže tady budu tento týden jen jako admin, ne jako hráč.
Ale aby tady byly i pozitivní zprávy: Pokud chcete přidat nějaké obrázky k postavám a přesáhli byste limit deseti kusů, můžu vám z toho udělat koláž. Byla by to redukce například čtyř obrázků na jeden a to je podle mě výhodné. Sama to dneska budu dělat u svých postav.
Takže nesmutněte, stejně tady nevidím závratnou aktivitu. V létě se možná uvidíme, ale to si taky plánuju brigádu a hledám ježdění na koních, kde bych mohla časem chodit na výpomoc, takže tady určitě nebudu tak často jak jsem bývala.

Vy to tu bez mé maličkosti zvládnete, Kass
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3