Lin Than

11. března 2014 v 20:51 |  Seznam postav
Vlastník: PeTka

Jméno a příjmení: Lin Than

Pohlaví: Žena

Rasa: Anděl

Specifikace: Diplomat

Věk: 56

Práce: -Vzhled:
Lin Than je jedním z mála andělů s dost tmavými vlasy. Doplňují je krásné modré oči a plné rty. Štíhlé tělo ráda ještě zvýrazňuje barevným oblečením a kimony.
Na krku nosí řetízek se třemi přívěsky - thajskou vlajku podle země svých pěstounů, americkou podle země svého původu a slunečnici, symbol léta. Úzká ramena a štíhlý pas doplňuje nádherý hrudník, a s útlými stehny má postavu modelky. Ráda nosí džíny a z pohledu nerozeznatelná od člověka.

Povaha a záliby:
Dokáže zachovat klid neuvěřitelně dlouho. Nikdo ji nerozhodí. Zároveň má velký smysl pro humor, má organizační schopnosti a aktivně sportuje. Má ráda dlouhé procházky a pozorování hvězd.

Schopnosti a nadání:
Dokáže ukončit dohadování snad dřív, než začne. Mentálně navrhuje lidem, aby ukončili hádky, rvačky, války. Mohla by sice své schopnosti používat i na přičarování lásky, ale jako anděl si to nepřipustí. Je to jako sport, podat co nejlepší výkon a vyhnout se při tom dopingu. A když už jsme u těch sportů, Lin Than je špička od gymnastiky, přes běh, až po baseball. Plynule ovládá angličtinu a thajštinu.

Příběh:
Už jako nemluvně byla seslána na Zem a vychovávána v thajské pěstounské rodině. Vždy byla vedena k čestnosti, pravdomluvnosti, skromnosti a diplomacii - vše se dá vyřešit klidně a kompromisem.
V pěti letech začala sportovat a po nástupu do školy vyhrávala první závody. Nebrala to však jako soutěž, ale jako rozptýlení nebo odpočinek. Ráno si šla zaběhat, odpoledne měla sport. Všechno vždycky stíhala. Školní prospěch - výborný. Pěstouni ji chtěli zapsat na sportovní gymnázium, na to už ale nedošlo. Ve čtrnácti se stala plnohodnotným andělem a začala šířit dobro. Přesto se ale dále vzdělávala a ani sportu se nevzdala. Učila se hlavně anglicky, thajsky a matematiku, přidala gymnastiku. Starší andělé ji naučili telepatii.
Její vzhled zamrzl, když dosáhla 25 let. Ačkoli byla drobnější než ostatní, všichni této asijské krásce věřili a říkali, kam až to dotáhne. Strávila nějakou dobu ve Vietnamu, kde pomohla ukončit válku. Pomáhala rušit občanské války, ale i obyčejné školní rvačky. Spolu s vládci zemí sepisovala mírové smlouvy tak, aby již žádná válka nevypukla.
Eldewar objevila již před pěti lety, ale její práce zůstávala v Xaronu. Pouliční prostituce, obchod s bílým masem, šibenice pro nic za nic... - všechno muselo pryč. Jakmile usoudila, že je vše v pořádku, vrátila se. Po roce znovu navštívila své pěstouny a poté na půl roku Ameriku, dokud ji neposlali do Eldewaru.

Obrázky:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3