Jaime Lannister

7. dubna 2014 v 17:30 | Kass |  Seznam postav
Vlastník: Kass, Kei

Jméno a příjmení: Jaime Lannister

Pohlaví: Muž

Rasa: Nezkrocený

Specifikace: Rytíř

Věk: 35

Práce: -Vzhled:
Jaime má sportovní postavu, ale není to žádný extrémně namakaný boreček. Patří mezi ty vyšší muže Eldewaru, jelikož se tyčí do výšky 189 centimetrů a váží 88 kilogramů. Dobře tvarovaný obličej s nadlidsky modrošedýma očima a sexy rty, lemují středně dlouhé blond vlasy, připomínající lví hřívu. Nos, lehce zvláštní, přidává jen správný dojem tváře. Téměř vždy nosí strniště, je to trochu více praktické než se denně holit a na druhou stranu nenávidí plnovousy. Jaime má výrazné klíční kosti a paže jsou obaleny svaly. Ruce mají pevný stisk, ale i přesto vypadají jako ruce modela. Na břiše se mu rýsují buchty, ale ne moc výrazně. Zadek pevný a sexy, nohy dlouhé a dobře tvarované. Celkový dojem je velice sympatický. Tetování nemá žádná, to samé platí o náušnicích a jiných ozdobách v jeho těle. Zato má velice sexy hluboký hlas, při kterém se člověku sevře touhou krk, rozvibruje hrudník a podlomí kolena. Dokáže podat informaci, že vyvraždí svět tak, že to zní jako to nejkrásnější vyznání na světě. Většinou nosí bílé kalhoty, bílou košili a kabát z měkké bílé kůže se zavazováním na rudé provázky. Boty jsou také z měkké kůže, ovšem tentokrát krémové barvy.
Jedinou ozdobou jsou náramky s korálky na ruce a řetízek ze stříbra, na kterém se houpe stříbrný erb, v němž se tyčí zlatý lev.
Občas se také objeví ve své zlaté zbroji bez jediného škrábnutí

Majetek:
Vlastní meč z prastaré oceli, tvrdší než obyčejná. Těchto mečů již není mnoho, v Eldewaru pravděpodobně žádný. Meč má a hlavici podobiznu lva, což není jeho vlastním egoismem, nýbrž se jedná o dědictví rodu. Zbraň má být obvykle na výšku a váhu svého majitele, tento meč je však lehčí. Místo dvou až tří kilogramů, které by měl mít na Jaimeho postavu, je asi půlkilový. Díky tomu může být šermíř rychlejší, jelikož ho nevyčerpá tolik máchání těžkým mečem.
Zbroj je na míru od jeho otce, stejně jako rodinné sídlo mimo Eldewar. Jedná se o hrad/zámek na skále. V pokladnici má samozřejmě dost peněz na to, aby se stal nejbohatším a nejmocnějším rodem, kdyby zde něco takového existovalo.
Posledním kusem majetku, co stojí za zmínku je bílá klisna, kterou pojmenoval po své zesnulé sestře (a milence) Cersei. Klisna je asi pět let stará a vysoká 175 centimetrů v kohoutku. Jaime nemá nijak zvlášť slabost pro koně, ale zvykl si na ni a nechce se mu shánět jiný stejně dobrý kus, takže se o ni patřičně stará.


Povaha a záliby:
Je těžké popsat rozdílnost Jaimeho povahy. Na jedné straně sebevědomý, egoistický a arogantní spratek, podrazák, vrah a bere si vše, co se mu zlíbí. Na druhou stranu je ale loajální, dokáže milovat vřes všechny hranice i když je to jeho vlastní sestra. Na veřejnosti je to hajzlík, ale v soukromí se mění na hodného, milujícího a sexy chlapa, který udělá pro svou milovanou či přátele první poslední. V posteli je to ale zvíře, při každé hádce dokáže udržet ženu pevně u sebe tak, aby mu nic neudělala. Rád žertuje, popichuje, provokuje a zlobí. Také má v oblibě vtipně naznačit, že toho člověka zabije (,,Ublížit? Myslíš jako, že ho rozříznu od koulí až po mozek a podívám se, z čeho je?"). rád šermuje a to se na něm také podepsalo, jelikož je v tom opravdu hodně dobrý. Je to sice levák, ale ve chvíli, kdy měl vážně zraněnou levou ruku, se musel naučit bojovat i pravačkou. Nemá rád čestné boje, tím je i důkaz jeho odlehčeného meče. Kupodivu i snáší tance, jelikož ho k tomu jeho ,,milovaný tatínek" nutil. Nedělá mu problém zabít, ale jen opravdu velké nepřátele zabít touží.
Na koni jezdí opravdu výborně, ale že by jezdil bez sedla a uzdy, to opravdu nehrozí. Nedokáže se prohánět po lese na koni aniž by nelovil, nepotřebuje dělat přirozenou komunikaci, protože kdyby si měl vybrat mezi jízdou na koni, tancem, šermem a poflakováním, výběr by byl jasný - poflakování a šerm na první místě, pak jízda na koni a tanec na třetím místě. Další a nejspíše poslední zálibou, co stojí za zmínku jsou strategické hry.


Schopnosti a nadání:
Jaime je nezkrocený, dokáže se tedy přeměnit ve zvíře jemu od narození určené. Proměna u něj probíhá většinou velice rychle a snadně, ale dříve tomu tak nebylo. Toť se naučil až postupem času. Ale když už se přeměnil do své zvířecí podoby, stálo to vždy za to. Místo vysokého, svalnatého a sexy chlapa před vámi najednou stojí obrovský majestátní lev se zlatou hustou hřívou, silnými tlapami a lesklou zlatohnědou srstí. Oči mu vždy za každých okolností zůstaly lidsky modrošedé. V této podobě z něj byl král zvířat, rychlý a silný. A díky kočičí podobě mu zůstala valná většina lidské inteligence i po delší době setrvání v kožichu. Naopak v dvounohé podobě měl stále kočičí hbitost reflexů. Jak už bylo zmíněno, je to nekorunovaný král šermířů Eldewaru.
Jeho něco-jako-čest mu nedovoluje pouze sledovat, jak ubližují jeho rodině či lásce.


Příběh:
Jaime se narodil jako starší z dvojčat. Od útlého věku měl tvrdou školu svého otce, který z něj chtěl mít rytíře. Matka velmi brzy zemřela a tak zůstal jen on, sestra a otec. Jak jen to bylo možné, začal mladému Jaimemu tvrdý výcvik tance, šermu, jízdy na koni, lovu, etikety a všech ostatních zbytečností. Když mu bylo šestnáct, byla jeho sestra zraněna rukou nějakého jiného rytíře. Tehdy Jaime zabil svého prvního muže čistým setnutím hlavy. Tahle chvíle štěstí z pomsty ale nezamaskovala bolest z následujících snů, kdy viděl jeho tvář dokola a dokola. V tu dobu se u něj objevil cynismus a arogance. Již tehdy byl do své sestry zamilovaný až po uši a ona jeho lásku opětovala s velkou opatrností. On byl ten divoký co riskoval, ona ta obezřetná. To také dokazovalo to, že mu nedělalo problém skočit do sto stop hluboké propasti s dnem plným vody, když jeho sestře spadl dovnitř prstýnek. Dalšího z mnoha mužů zabil jako vendetu za smrt své sestry a otce při snaze o převrat.
Od té doby spravoval rodinné sídlo sám a vzpomínal na to, jaké bylo jeho dětství. Pamatoval si na svou první proměnu v lva. Tehdy to bylo ještě malé lvíče bez hřívy. Často si procházel svitky a zjistil, že jeho rodiče se ještě narodili do Eldewaru, ale jejich dávní předci se sem dostali z jiného světa. Byla to doba středověku stejně jako tady. I když tedy měl středověkou výchovu, dokázal se velice snadno naučit mluvit jako nově příchozí z 21. století.
Sem tam se mu nechtěně podařilo dostat do prapodivného snu a když se probudil, náhle měl čtyři nohy, ocas a hřívu. Nejdříve vždy panikařil, ale když pochopil, že to vyvolal sen, uklidnil se a přeměna byla snadná. Hůře to nesly ženy, které to většinou vyděsilo tak, že je musel zabít.


Obrázky:


Kabát, zbroj:


Náramek, postava:


Ve své druhé, lví, podobě + jeho klisna Cersei + rodinné sídlo + přívěsek:

Jeho dokonalé úsměvy:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Robert Baratheon Robert Baratheon | 11. dubna 2014 v 18:51 | Reagovat

Dobrá kobyla. Skoro se bojím zeptat, jak moc ji máš rád.

2 Kass Kass | 23. dubna 2014 v 15:15 | Reagovat

No nešuká ji :-D A navíc to je klisna a ne kobyla.

3 SergiooK SergiooK | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:01 | Reagovat

I found this page on 19th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it is not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Simply search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
By Kei
Kopírujte dle vlastního uvážení, stejně nebudete lepší :3